biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

INNE PRZYPADKI

Podstawową działalnością Lexeris jest dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z polis OC. Jeśli w jakikolwiek sposób zostałeś poszkodowany w wypadku bądź innym zdarzeniu losowym skontaktuj się z nami w celu szybkiej weryfikacji Twojej sprawy. Sprawdź.

Reprezentujemy również Ciebie w sprawach o odszkodowania za opóźnione loty. Jeśli Twój lot był opóźniony o conajmniej 3h z winy przewoźnika to należy Ci się odszkodowanie w wysokości nawet do 600 euro.

Nieudany urlop to również podstawa do tego, abyć ubiegał się o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Udokumentuj wszystko tak jak potrafisz najlepiej. Zrób zdjęcia, nagraj filmy, spisz numery telefonów do innych turystów i zgłoś się do nas jak najszybciej po powrocie. Mamy 30 dni od Twojego powrotu na złożenie reklamacji. Zrobimy to sprawnie i profesjonalnie.

Jeśli byłeś internowany i represjonowany za działalność opozycyjną w czasie stanu wojennego, należy Ci się rekompensata od Skarbu Państwa. Odszkodowania w tego typu sprawach bywają naprawdę wysokie. Niepotrzebujesz żadnych dokumentów i dowodów. Wszystko ustalimy za Ciebie.

Weryfikacja każdego przypadku jest zupełnie darmowa. Nie ponosisz też żadnych kosztów za jakiekolwiek nasze czynności w sprawie. Jedynym naszym wynagrodzeniem jest wcześniej ustalona prowizja.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy bądź zadzwonić do nas pod nr +48 697 797 657.