biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

Firma

 

Lexeris to silna marka na rynku wyspecjalizowanych usług prawniczych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku odszkodowań. Wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach, zdarzeniach losowych, w uzyskiwaniu przez nich należnych im świadczeń, na każdym etapie postępowania. Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań wynikających z wypadków komunikacyjnych, a także wszelkich innych wypadków losowych, takich jak wypadek przy pracy, potknięcie lub poślizgnięcie na chodniku, wypadek na nartach lub snowboardzie, oraz wszelkich innych, których następstwem są obrażenia ciała, bądź uszkodzenie mienia. Szczegółowy zakres usług Lexeris znajduje się w zakładce Oferta.

Powierzone nam zadania realizujemy pod okiem wyłącznie zawodowych prawników, czyli Adwokatów i Radców Prawnych. Gwarantujemy rzetelne i fachowe podejście do powierzonych spraw. W pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi. Dokładamy wszelkich starań aby usługi Lexeris były czymś więcej niż tylko profesjonalną obsługą prawną. Przyświeca nam motto szczególnej troski o naszych klientów, którzy znaleźli się w trudnej życiowo sytuacji. Zdrowie i samopoczucie klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Lexeris to przyjaciel w trudnych chwilach.

Lexeris działa w tej chwili na terenie województwa łódzkiego, lecz cały czas się rozwija i zamierza poszerzyć swoją działalność na całą Polskę. Klient Lexeris nie płaci nic za naszą opiekę i prowadzenie sprawy. Jedynym wynagrodzeniem Lexeris jest wcześniej ustalona prowizja od uzyskanych świadczeń.
Sprawdź nas. Napisz lub zadzwoń a dojedzie do Ciebie nasz przedstawiciel. Jeśli chcesz szybko zweryfikować swoją sprawę, masz taką możliwość. Skorzystaj z formularza na naszej stronie. Opisz nam zdarzenie i swoją sytuację, dołącz posiadane przez siebie zdjęcia bądź kopie dokumentów a my skontaktujemy się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie.