biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

OBRAŻENIA CIAŁA

WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Zostałeś poszkodowany przez innego kierowcę? Niezależnie od tego czy prowadziłeś pojazd, byłeś pasażerem, czy też pieszym, należy Ci się pełne odszkodowanie powypadkowe i zadośćuczynienie. Pomożemy uzyskać Ci należne świadczenia nawet wtedy gdy sprawca wypadku, kolizji bądź potrącenia nie miał wykupionego ubezpieczenia.

Dodatkowo wysokość szkody związanej z uszkodzeniem Twojego auta oszacuje nasz ekspert, rzeczoznawca samochodowy, a tym samym będziemy dla Ciebie walczyć o możliwie jak najwyższe odszkodowanie.

Jeśli będąc poszkodowanym w wypadku, doznałeś jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu, masz prawo do wysokiego zadośćuczynienia, które zrekompensuje Twoją krzywdę. To samo dotyczy Twoich bliskich.

Odszkodowanie i zadośćuczynienie przysługuje każdemu uczestnikowi wypadku, który nie został uznany za wyłącznego sprawcę.

Zadośćuczynienie przysługuje nawet poszkodowanym pasażerom z auta sprawcy wypadku. Będzie wówczas ono wypłacone z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia.

Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, tam gdzie Ci wygodnie. Nie weźmiemy od Ciebie żadnej gotówki.

Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie za darmo.


WYPADEK OSOBY BLISKIEJ

Jeśli w wyniku wypadku, potrącenia lub innego zdarzenia, osoba Ci bliska jest w stanie ciężkim lub straciła życie, zrobimy wszystko aby Ci pomóc. Możesz ubiegać się o wysokie zadośćuczynienie i pełne odszkodowanie.

Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sytuacje niosą za sobą olbrzymie cierpienie i duże szkody natury materialnej. Poszkodowanym ciężko jest przebrnąć przez wszystkie zawiłości natury prawnej i proceduralnej, przeżywając jednocześnie tak nagłe i przykre zdarzenie. W tych trudnych chwilach pomoc profesjonalnego pełnomocnika może okazać się nieoceniona. Lexeris zatroszczy się o Ciebie i Twoich bliskich. Możesz na nas liczyć.

Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, tam gdzie Ci wygodnie. Odzyskamy dla Ciebie pełne odszkodowanie i wysokie zdośćuczynienie z polisy OC sprawcy wypadku. Nie weźmiemy od Ciebie żadnej gotówki. Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie za darmo.

 

POTKNIĘCIE/ POŚLIZGNIĘCIE

Poślizgnąłeś się bądź potknąłeś na niewłaściwie przygotowanej nawierzchni, chodnika, przejścia dla pieszych bądź innych elementów drogi? A może do upadku doszło na terenie sklepu lub innego obiektu użyteczności publicznej? Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie i wysokie zadośćuczynienie.

Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu, bezwględnie wezwij pogotowie i domagaj się pomocy lekarskiej.

Należy pamiętać, że w takich przypadkach niezwykle ważne jest właściwe udokumentowanie samego zdarzenia. Warto powiadomić właściciela o takim przypadku, a jeśli jest to nie możliwe, policję lub straż miejską. Warto też ustalić świadków zajścia i zrobić zdjęcia skutków wypadku, nawierzchni i okolicy. Kluczowa też będzie wszelka dokumentacja medyczna związana z udzieloną pomocą lekarską.

Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie, tam gdzie Ci wygodnie. Nie weźmiemy od Ciebie żadnej gotówki. Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie za darmo.

 

INNE ZDARZENIE

Każdemu, kto nie jest sprawcą zdarzenia należy się pełne odszkodowanie, wysokie zadośćuczynienie bądź inne świadczenia, w związku z poniesioną szkodą. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli sprawdzić Twój przypadek. Ekspert Lexeris Odszkodowania zweryfikuje przekazane przez Ciebie informacje i niezwłocznie otrzymasz odpowiedź.

Nie ponosisz żadnych kosztów za opinię i za analizę sprawy. Przyjedziemy do Ciebie przyjąć sprawę, stawimy się tam gdzie Ci wygodnie.

Skontaktuj się z nami. Nie weźmiemy od Ciebie żadnej gotówki. Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie za darmo.