biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

POTKNIĘCIE/ POŚLIZGNIĘCIE

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wyniku potknięcia lub poślizgnięcia, pomożemy Ci uzyskać wszelkie należne świadczenia od właściciela nieruchomości zobowiązanego do utrzymania nawierzchni w należytym stanie technicznym. Niezależnie od tego czy to było na chodniku, posesji czy w sklepie lub urzędzie, masz prawo do wysokiego odszkodowania.

Jeśli upadając zrobiłeś sobie krzywdę, należy Ci się wysokie zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu i pełne odszkodowanie za wszystko co w wyniku tego wypadku straciłeś.

Pamiętaj, że w tego typu sprawach ważne jest udokumentowanie zaistniałego zdarzenia:

•    Zrób zdjęcia miejsca zdarzenia swoim telefonem
•    Powiadom o zdarzeniu właściciela nieruchomości a jeśli nie wiesz kto nim jest policję lub straż miejską
•    Jeśli to możliwe ustal świadków tego co się stało
•    Zapamiętaj kto, gdzie i kiedy udzielał Ci pomocy aby później uzyskać  stosowną dokumentację
•    Niezwłocznie zadzwoń do nas pod numer 697 797 657 aby za darmo zgłosić swoją sprawę

Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły. Weryfikacja jak sprawy jest za darmo. Jedyne wynagrodzenie Lexeris za prowadzenie Twojej sprawy to wcześniej ustalona prowizja od uzyskanego dla Ciebie świadczenia. Nie pobieramy żadnej gotówki.

Złamałeś nogę lub rękę? Uszkodziłeś kręgosłup lub doznałeś urazu głowy? Jakiegokolwiek urazu doznałeś w wyniku upadku, należy Ci się wysoka rekompensata za doznany uszczerbek.

Porada prawna i weryfikacja sprawy jest darmowa. Nic Cię to nie kosztuje. Zadzwoń a przyjedziemy tam gdzie Ci wygodnie aby przyjąć Twoją sprawę.