biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

Praca

Lexeris to silna marka na rynku wyspecjalizowanych usług prawniczych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku odszkodowań i usług windykacyjnych. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów. Każda sprawa jest dla nas wyjątkowa i podchodzimy do niej indywidualnie. Każda sprawa nadzorowana jest przez ekspertów w dziedzinie prawa, adwokatów i radców prawnych. Wszyscy członkowie naszego zespołu to osoby dobrze przygotowane do pracy i ciągle poszerzające wachlarz swoich umiejętności.

Szukamy ludzi, którzy pomogą nam w realizacji naszych planów. Miejsce w naszym zespole zawsze znajdą specjaliści w zakresie prawa, administracji, ekonomii i finansów czy marketingu. Od kandydatów oczekujemy otwartości, komunikatywności, bardzo dobrych zdolności interpersonalnych oraz umiejętności pracy zespołowej.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą realizować się jako przedstawiciel Lexeris, posiadających doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży bezpośredniej, lub doradztwie, i które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność. Osoby te mogą w pełni liczyć na wsparcie Lexeris w tym zakresie. Ofertę naszą kierujemy również do aktualnych lub byłych agentów ubezpieczeniowych, brokerów ubezpieczeniowych oraz byłych przedstawicieli innych firm odszkodowawczych lub windykacyjnych. Zapraszamy do współpracy także adwokatów i radców prawnych.

Biorąc pod uwagę ambitną strategię ekspansji naszej firmy, współpraca z nami to doskonała szansa na osobisty rozwój zawodowy!

Aby podjąć współpracę z nami wypełnij formularz: