biuro@lexeris.pl +48 697 797 657

Wypadek po drodze

2017-03-22

Zdarzenia na drodze mogą mieć różny charakter. Każdemu może przytrafić się kolizja, wypadek lub na przykład poślizgnięcie na oblodzeniu. Warto wiedzieć, że osobie poszkodowanej zawsze należy się odszkodowanie w pełnym wymiarze oraz wysokie zadośćuczynienie za każdy uszczerbek na zdrowiu i wszystkie cierpienia.

Wiadomo nie od dziś, że wypadki się zdarzają. Większość ludzi zastanawia się dopiero długo po nich czy może uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie za wypadek na drodze. Mowa tu nie tylko o kolizjach drogowych, które mogą się przytrafić nawet najbardziej wytrawnym kierowcom, ale i o rozmaitych urazach, których doznać można ot tak, idąc chodnikiem czy w galerii handlowej. Nawet pora roku nie ma tu większego znaczenia.

Nawierzchnia polskich chodników i ulic obfituje w dziury, obluzowane kostki brukowe i inne nierówności, które wręcz proszą się o to, aby się o nie potknąć. Z zimowym odśnieżaniem na polskich ulicach też różnie bywa. Warto pamiętać, że za stan każdej nieruchomości (a tym jest właśnie chodnik i ulica) odpowiada jej zarządca lub właściciel. Ewentualne odszkodowanie będzie wypłacone z jego polisy OC. Adekwatnie taka sama sytuacja jest w przypadku poślizgnięć w sklepach i galeriach handlowych. Właściciel lub zarządca nieruchomości musi zadbać o bezpieczeństwo na podległym sobie terenie.

Gdy już zostaniesz poszkodowany, dobrze by było abyś był przygotowanym, a przede wszystkim dobrze jest żebyś wiedział co robić aby zadbać o siebie i o swoje prawa. Warto też mieć po swojej stronie profesjonalnego partnera jakim jest Lexeris Odszkodowania, który przeprowadzi Cię przez wszystkie zawiłości związane z odzyskaniem czegoś co Ci się po prostu należy.

Nawet 50.000 zł za złamaną rękę! Warto walczyć o swoje bo każde cierpienie powinno zostać zrekompensowane.

Prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia to Twoje prawo!

Sprawdź! Zadzwoń do nas pod nr 697 797 657

Anliza Twojej sprawy jest zupełnie darmowa!

zobacz także:

Blog

Prześlij komentarz
Lista komentarzy